Redirection 2.2.5 - en to nl translation catalogue (180 entries)

en: %d per-page
nl: %d per pagina

en: %d redirection was successfully imported | %d redirections were successfully imported
nl[0]: Er is %d redirect geïmporteerd.
nl[1]: Er zijn %d redirects geïmporteerd.

en: %s by matching %s
nl: %s door te vergelijken met %s

en: %s imported on %s at %s
nl: %s geïmporteerd op %s naar %s

en: 404 Errors
nl: 404-fouten

en: <small>No options have been set</small>
nl: <small>Er zijn geen instellingen gemaakt.</small>

en: <strong>Could not write to configured <code>.htaccess</code> file - check file permissions</strong>
nl: <strong>Geen schrijf-toegang tot het ingestelde <code>.htaccess</code>-bestand. Controleer de bestandsrechten.</strong>

en: <strong>Disabled: You must enable <a href="options-permalink.php">permalinks</a> before using this</strong>
nl: <strong>Uitgeschakeld: je moet <a href="options-permalink.php">permalinks</a> aanzetten voordat je dit kunt gebruiken.</strong>

en: <strong>Disabled: enter the location of an <code>.htaccess</code> file for this to be valid</strong>
nl: <strong>Uitgeschakeld: vul de locatie van een <code>.htaccess</code>-bestand in om dit geldig te maken.</strong>

en: <strong>Location is invalid - check that path exists</strong>
nl: <strong>Ongeldige locatie - controleer of het pad bestaat.</strong>

en: A module is a controlling element that determines how redirections are handled.  Elements in a WordPress module are handled by WordPress, elements in an Apache module are handled by <code>.htaccess</code>, and elements in a 404 module affect how 404 errors are logged.
nl: Een module bepaalt hoe redirects worden afgehandeld. Elementen in een WordPress-module worden afgehandeld door WordPress, elementen in een Apache-module worden afgehandeld door een <code>.htaccess</code>-bestand en elementen in een 404-module bepalen hoe 404-errors worden gelogd.

en: A unique token allowing feed readers access to Redirection RSS (leave blank to auto-generate)
nl: Een unieke token dat feed-readers toegang geeft tot Redirection RSS. (Wordt automatisch gegenereerd als je het veld leeglaat.)

en: Action
nl: Actie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Add Module
nl: Voeg module toe

en: Add Redirection
nl: Voeg redirect toe

en: Add new redirection
nl: Nieuwe redirect toevoegen

en: Advanced: For management of external sites
nl: Geavanceerd: voor het beheren van externe sites

en: All translators will have a link to their website placed on the plugin homepage at <a href="http://urbangiraffe.com/plugins/redirection/">UrbanGiraffe</a>, in addition to being an individual supporter.
nl: Alle vertalers krijgen een link naar hun website op de plugin-homepage: <a href="http://urbangiraffe.com/plugins/redirection/">UrbanGiraffe</a>. Daarnaast krijgen ze de status van individuele supporter.

en: Allow IPs
nl: Sta IP's toe

en: Apply
nl: Toepassen

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Auto-generate URL
nl: URL automatisch genereren

en: Ban IPs
nl: Blokkeer IP's

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Canonical
nl: Kanoniek

en: Category URLs
nl: Categorie-URL's

en: Commercial<br/>Donation
nl: Commerciële<br/>donatie

en: Create
nl: Maak aan

en: Date
nl: Datum

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Logs
nl: Verwijder logs

en: Delete Redirection
nl: Verwijder Redirection

en: Disabling a group will disable all items contained within it
nl: Als je de groep uitschakelt, worden ook alle items in de groep uitgeschakeld.

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nl: Toont %s&#8211;%s van %s

en: Do nothing
nl: Doe niks

en: Don't monitor
nl: Niet controleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Error (404)
nl: Fout (404)

en: Error Level
nl: Foutniveau

en: Expire Logs
nl: Verwijder logs na

en: FireFox
nl: Firefox

en: Force WWW
nl: Forceer WWW

en: Force WWW (www.%s)
nl: WWW forceren (www.%s)

en: Full details of producing a translation can be found in this <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">guide to translating WordPress plugins</a>.
nl: Uitgebreide uitleg over het maken van een vertaling kan je vinden in de Engelstalige <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">guide to translating WordPress plugins</a>.

en: Go
nl: Ga

en: Group
nl: Groep

en: Groups
nl: Groepen

en: Groups for module
nl: Groepen voor module

en: HTTP Code
nl: HTTP-code

en: Here you can import redirections from an existing .htaccess file, a CSV file, or a Redirection XML.
nl: Hier kan je redirects importeren uit een bestaand .htaccess-bestand, een CSV-bestand of een Redirection XML-bestand.

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
nl: Ik ben een aardig persoon en ik heb de auteur van deze plugin geholpen met ondersteuning.

en: IP
nl: IP-adres

en: IP Lookup Service
nl: IP-zoek-service

en: IPs are allowed
nl: IP's zijn toegestaan

en: IPs are banned
nl: IP's zijn geblokkeerd

en: If you are using this plugin in a commercial setup, or feel that it's been particularly useful, then you may want to consider a <strong>commercial donation</strong>.
nl: Als je de Redirection-plugin gebruikt in een commerciële omgeving, of als je gewoon supertevreden bent, kan je overwegen een <strong>commerciële donatie</strong> te doen.

en: If you're multi-lingual then you may want to consider donating a translation:
nl: Als je meertalig bent, kan je overwegen een vertaling te doneren:

en: Import
nl: Importeren

en: Import into
nl: Importeer naar

en: Individual<br/>Donation
nl: Individuele<br/>donatie

en: Last Access
nl: Laatste hit

en: Leave as is
nl: Laten zoals het is

en: Location
nl: Locatie

en: Log 404s
nl: Log 404-fouten

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: Logged Out
nl: Uitgelogd

en: Manage all your 301 redirects and monitor 404 errors
nl: Beheer al je 301-redirects en hou 404-fouten in de gaten.

en: Match
nl: Vergelijk met

en: Matched
nl: Overeenkomend

en: Memory Limit
nl: Geheugenlimiet

en: Modified Posts
nl: Gewijzigde berichten

en: Monitor new posts
nl: Controleer op nieuwe berichten

en: Move To
nl: Verplaatsen naar

en: Name
nl: Naam

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No errors
nl: Geen fouten

en: No items have been selected
nl: Er zijn geen items geselecteerd.

en: No items were imported
nl: Er zijn geen items geïmporteerd.

en: Not matched
nl: Niet overeenkomend

en: Note that the group is ignored when uploading an XML file.
nl: Merk op dat de groep wordt genegeerd als je een XML-bestand upload.

en: Note: Hits are dependant on log entries
nl: NB: hits zijn afhankelijk van log-regels.

en: Operations
nl: Acties

en: Options
nl: Instellingen

en: Pass-through
nl: Doorlaten

en: Please specify a group name
nl: Geef de groep een naam.

en: Please wait...
nl: Even wachten alsjeblieft...

en: Plugin Support
nl: Ondersteuning van de plugin

en: Position
nl: Positie

en: Post &amp; Page URLs
nl: Berichten- &amp; pagina-URL's

en: Previous
nl: Vorige

en: Process Current Logs
nl: Huidige logs verwerken

en: RSS Token
nl: RSS-token

en: Raw .htaccess
nl: Ruwe .htaccess

en: Redirect to
nl: Redirect naar

en: Redirect to URL
nl: Redirect naar URL

en: Redirect to random post
nl: Redirect naar willekeurig bericht

en: Redirected by
nl: Ge-redirect door

en: Redirection Log
nl: Redirection-log

en: Redirection Support
nl: Ondersteun Redirection

en: Redirection data has been deleted and the plugin disabled
nl: Alle Redirection-data is verwijderd en de plugin is uigeschakeld.

en: Redirection is available in
nl: Redirection is beschikbaar in het

en: Redirection is free to use - life is wonderful and lovely!  However, it has required a great deal of time and effort to develop and if it has been useful you can help support this development by <strong>making a small donation</strong>.
nl: Je mag Redirection gratis gebruiken - het leven is vurrukuluk! Desalniettemin heeft het veel tijd en moeite gekost om Redirection te ontwikkelen. Als je Redirection handig vind, kan je de ontwikkeling ondersteunen door een <strong>kleine donatie</strong> te doen.

en: Redirections
nl: Redirects

en: Redirections for group
nl: Redirects voor groep

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Reset Hits
nl: Reset hits

en: Save
nl: Opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Selecting this option will delete all redirections, all logs, and any options associated with the Redirection plugin.  Make sure this is what you want to do.
nl: Deze actie zal alle redirects, alle logs en alle instellingen van de Redirection-plugin verwijderen. Bezint eer ge begint!

en: Server default
nl: Standaard van de server

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show errors
nl: Toon fouten

en: Site URL
nl: Site-URL

en: Sorry, but your redirection was not created
nl: Excuses, er is geen redirect aangemaakt.

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Strip Index
nl: Index verwijderen

en: Strip WWW
nl: Verwijder WWW

en: Strip WWW (%s)
nl: WWW verwijderen (%s)

en: Strip index files (html,php)
nl: Index-bestanden verwijderen (html, php)

en: Strip index.php
nl: Verwijder index.php

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Target URL
nl: Doel-URL

en: The target URL will be chosen from one of the following URLs, depending if the user is logged in or out.  Leaving a URL blank means that the user is not redirected.
nl: De doel-URL wordt gekozen uit de volgende URL's, afhankelijk van of de gebruiker wel of niet is ingelogd. Als je een URL leeglaat, wordt de gebruiker niet ge-redirect.

en: The visitor will be redirected from the source URL if the referrer matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected.
nl: De bezoeker wordt doorgestuurd van de bron-URL als de referrer overeenkomt. Je kan een <em>overeenkomende</em> URL opgeven als doel-URL voor als de referrer overeenkomt en een <em>niet overeenkomende</em> voor als de referrer anders is. Als je een URL leeg laat, wordt de gebruiker niet ge-redirect.

en: The visitor will be redirected from the source URL if the user agent matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected. <strong>All matches are performed as regular expressions</strong>.
nl: De bezoeker zal worden doorgestuurd vanaf de bron-URL als de user agent overeenkomt. Je kan een <em>overeenkomende</em> URL opgeven als doel-URL voor als de user agent overeenkomt en een <em>niet overeenkomende</em> voor als de user agent anders is. Als je een URL leeg laat, wordt de gebruiker niet ge-redirect. <strong>Alle overeenkomsten worden met reguliere expressies gecontroleerd</strong>.

en: There are no logs to display!
nl: Er zijn geen logs om weer te geven!

en: These actions will affect all currently available logs (i.e. your search phrase will restrict the log items).
nl: Deze acties zijn op alle momenteel beschikbare logs van toepassing. (Dus je zoektermen beperken de log-items.)

en: This will act as an incentive for me to carry on developing, providing countless hours of support, and including new features and suggestions. You get some useful software and I get to carry on making it.  Everybody wins.
nl: Dit zal me stimuleren om verder te gaan met de ontwikkeling, ontelbare uren ondersteuning te verlenen en nieuwe functies en ideeën te maken. Jij krijgt handige software en ik kan doorgaan die te maken. Een win-win-situatie!

en: This will be used to auto-generate a URL if no URL is given.  You can use the special tags $dec$ or $hex$ to have a unique ID inserted (either decimal or hex)
nl: Dit wordt gebruikt om automatisch een URL te genereren als er geen is opgegeven. Je kan de speciale tags $dec$ en $hex$ gebruiken om een unieke ID te laten invoegen, respectievelijk in decimale of hexadecimale notatie.

en: Title
nl: Titel

en: Toggle
nl: Schakelen

en: Tracked
nl: Tellen

en: Translations
nl: Vertalingen

en: URL Monitoring
nl: URL-controle

en: URL and login status
nl: URL en loginstatus

en: URL and referrer
nl: URL en referrer

en: URL and user agent
nl: URL en user agent

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Uncheck one or both of these to turn off logging and reduce database load if your redirected URLs are hit very frequently, and/or your site is very busy and pages are often not found.
nl: Zet een of beide vinkjes uit om logging uit te schakelen. Daardoor kan je de belasting van de database verminderen, wat handig kan zijn als je veel redirects hebt of als je site heel drukbezocht is.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: User Agent
nl: User agent

en: View as
nl: Bekijk als

en: Whether to track 'hits' to items
nl: Tel het aantal 'hits' per item

en: WordPress is installed in: <code>%s</code>
nl: WordPress is geïnstalleerd in: <code>%s</code>

en: XML importing is only available with PHP5 - you have PHP4.
nl: XML-import is alleen beschikbaar in PHP5, maar jij hebt PHP4.

en: Yes
nl: Ja

en: You can have Redirection detect changes in URLs and have an automatic redirection created in a specific group.
nl: Je kan de Redirection-plugin URL-wijzigingen laten detecteren en automatisch redirects laten aanmaken in een specifieke groep.

en: You have no groups in this module.
nl: Je hebt geen groepen in deze module.

en: You have no modules defined yet
nl: Je hebt nog geen modules gedefinieerd.

en: You have no redirections.
nl: Je hebt geen redirects.

en: Your group was added successfully
nl: De groep is toegevoegd.

en: Your logs have been deleted
nl: De logs zijn verwijderd.

en: Your module was not created - did you provide a name?
nl: De module is niet aangemaakt - heb je wel een naam ingevuld?

en: Your module was successfully created
nl: De module is aangemaakt.

en: Your options were updated
nl: De instellingen zijn gewijzigd.

en: Your redirection has been added.
nl: Je redirect is toegevoegd.

en: days (enter 0 for no expiry)
nl: dagen (vul 0 in als je wil dat de logs nooit verwijderd worden)

en: delete
nl: verwijder

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: edit
nl: bewerk

en: edit group
nl: bewerk groep

en: for
nl: voor

en: force WWW
nl: forceer WWW

en: go
nl: ga

en: log 404 Not Found requests
nl: Houd 404-fouten bij in een log.

en: log redirected requests
nl: Houd ge-redirecte requests bij in een log.

en: memory limit at %dMB
nl: geheugenlimit op %dMB

en: no errors
nl: geen fouten

en: optional
nl: optioneel

en: re-order
nl: Volgorde aanpassen

en: save order
nl: volgorde opslaan

en: show errors
nl: toon fouten

en: strip WWW
nl: verwijder WWW

en: strip index
nl: verwijder index
