Redirection v2.1.22 - en to pl translation catalogue (200 entries)

en:  for external site: <code>%s</code>
pl:  dla zewnętrznej strony: <code>%s</code>

en: %d per-page
pl: %d na-stronę

en: %d redirection was successfully imported | %d redirections were successfully imported
pl[0]: %d przekierowanie zaimportowano pomyślnie
pl[1]: %d przekierowania zaimportowano pomyślnie
pl[2]: %d przekierowań zaimportowano pomyślnie

en: %s by matching %s
pl: %s przez dopasowanie %s

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 2 minutes
pl: 2 minuty

en: 30 seconds
pl: 30 sekund

en: 404 Errors
pl: Strony Błędu 404

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: <small>No options have been set</small>
pl: Nie ustawiono niczego

en: <strong>Could not write to configured <code>.htaccess</code> file - check file permissions</strong>
pl: <strong>Nie można zapisać do skonfigurowanego pliku <code>.htaccess</code> - sprawdź uprawnienia do pliku</strong>

en: <strong>Disabled: You must enable <a href="options-permalink.php">permalinks</a> before using this</strong>
pl: Zablokowane: Musisz aktywować <a href="options-permalink.php">linki bezpośrednie</a> zanim użyjesz tej opcji</strong>

en: <strong>Disabled: enter the location of an <code>.htaccess</code> file for this to be valid</strong>
pl: <strong>Zabronione: podaj poprawną lokalizację pliku <code>.htaccess</code></strong>

en: <strong>Location is invalid - check that path exists</strong>
pl: <strong>Nieprawidłowa lokalizacja - sprawdź czy taka ścieżka istnieje</strong>

en: A module is a controlling element that determines how redirections are handled.  Elements in a WordPress module are handled by WordPress, elements in an Apache module are handled by <code>.htaccess</code>, and elements in a 404 module affect how 404 errors are logged.
pl: Moduł jest elementem, który ustala sposób realizowania przekierowań. Moduł WordPress kontroluje elementy obsługiwane przez WordPressa, moduł Apache kontroluje elementy poprzez <code>.htaccess</code>, moduł 404 określa logowanie błędów 404.

en: A unique token allowing feed readers access to Redirection RSS (leave blank to auto-generate)
pl: Unikalny token umożliwiający czytnikom kanału dostęp do przekierowań RSS (zostaw puste aby wygenerować automatycznie)

en: Action
pl: Działanie

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Group
pl: Dodaj Grupę

en: Add Module
pl: Dodaj Moduł

en: Add Redirection
pl: Dodaj Przekierowanie

en: Add new redirection
pl: Dodaj nowe przekierowanie

en: Advanced: For management of external sites
pl: Zaawansowane: Do zarządzania zewnętrznymi stronami

en: All translators will have a link to their website placed on the plugin homepage at <a href="http://urbangiraffe.com/plugins/redirection/">UrbanGiraffe</a> and <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/redirection/">WordPress.org</a>, in addition to being an individual supporter.
pl: Każdy tłumacz otrzyma link do swojej strony zamieszczony na stronie wtyczki na <a href="http://urbangiraffe.com/plugins/redirection/">UrbanGiraffe</a> oraz na <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/redirection/">WordPress.org</a>, oprócz zaliczenia go do grona indywidualnych wspierających.

en: Allow IPs
pl: Dozwolone IP

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: As long as possible
pl: Tak długo jak to możliwe

en: Auto-generate URL
pl: Auto-generowanie URL

en: Ban IPs
pl: Banowane IP

en: Bulk Actions
pl: Masowe Działanie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Canonical
pl: Atrybut Canonical

en: Category URLs
pl: URL'e Kategorii

en: Commercial<br/>Donation
pl: Komercyjna<br/>Dotacja

en: Create
pl: Utwórz

en: Date
pl: Data

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Logs
pl: Skasuj Logi

en: Delete Redirection
pl: Usuń Przekierowanie

en: Details
pl: Szczegóły

en: Disabling a group will disable all items contained within it
pl: De-aktywacja grupy spowoduje de-aktywację wszystkich pozycji w niej zawartych

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
pl: Wyświetlono %s&#8211;%s z %s

en: Do nothing
pl: Nie rób niczego

en: Don't monitor
pl: Nie monitoruj

en: Enabled
pl: Aktywne

en: Error (404)
pl: Błąd (404)

en: Error Level
pl: Poziom Błędu

en: Expire Logs
pl: Ważność Logów

en: Filter
pl: Filtr

en: Force WWW
pl: Wymuszaj WWW

en: Force WWW (www.%s)
pl: Wymuszaj WWW (www.%s)

en: Full details of producing a translation can be found in this <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">guide to translating WordPress plugins</a>.
pl: Szczegóły dotyczące tworzenia tłumaczeń można znaleźć w tym <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">przewodniku o tłumaczeniu wtyczek do WordPressa</a>.

en: Go
pl: Potwierdź

en: Group
pl: Grupa

en: Groups
pl: Grupy

en: Groups for module
pl: Grupy dla modułu

en: HTTP Code
pl: Kod HTTP

en: Here you can import redirections from an existing .htaccess file, a CSV file, or a Redirection XML.
pl: Tu możesz zaimportować przekierowania z istniejących plików .htaccess, CSV lub XML

en: Hits
pl: Kliknięcia

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
pl: Jestem miłą osobą i wsparłem(am) autora tej wtyczki

en: IP Lookup Service
pl: Usługa IP Lookup

en: IPs are allowed
pl: Dozwolone numery IP

en: IPs are banned
pl: Zbanowane numery IP

en: If you are using this plugin in a commercial setup, or feel that it's been particularly useful, then you may want to consider a <strong>commercial donation</strong>.
pl: Jeśli używasz tej wtyczki na stronie komercyjnej, lub uważasz że jest szczególnie użyteczna, wtedy możesz rozważyć <strong>dotację komercyjną</strong>.

en: If you're multi-lingual then you may want to consider donating a translation:
pl: Jeśli znasz kilka jezyków, to możesz rozważyć wesprzeć rozwój wtyczki tworząc tłumaczenie:

en: Import into
pl: Importuj do

en: Individual<br/>Donation
pl: Indywidualna<br/>Darowizna

en: Items
pl: Elementy

en: Last Access
pl: Ostatnio Używano

en: Leave as is
pl: Zostaw tak jak jest

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Log
pl: Logi

en: Log 404s
pl: Loguj błędy 404

en: Logged In
pl: Zalogowany

en: Logged Out
pl: Wylogowany

en: Logging
pl: Zapisywanie Logów

en: Match
pl: Porównanie

en: Matched
pl: Zgodny

en: Memory Limit
pl: Limit Pamięci

en: Modified posts
pl: Zmodyfikowane posty

en: Module
pl: Moduł

en: Modules
pl: Moduły

en: Monitor new posts
pl: Monitoruj nowe wpisy

en: Move To
pl: Przenieś Do

en: Name
pl: Nazwa

en: Next
pl: Następne

en: No errors
pl: Brak błędów

en: No items have been selected
pl: Nie zaznaczono niczego

en: No items were imported
pl: Niczego nie zaimportowano

en: Not matched
pl: Niezgodny

en: Note that the group is ignored when uploading an XML file.
pl: Zauważ że grupa jest ignorowana jeśli przesyłasz plik XML.

en: Note: Hits are dependant on log entries
pl: Uwaga: Kliknięcia zależą od zapisu logów

en: Operations
pl: Działania

en: Options
pl: Ustawienia

en: Pass-through
pl: Bez przekierowania

en: Please read the documentation and FAQ, and check the bug tracker, before asking a question.
pl: Proszę przeczytać dokumentację i FAQ, oraz sprawdzić bug tracker przed zadaniem pytania.

en: Please specify a group name
pl: Proszę utworzyć nazwę dla grupy

en: Please wait...
pl: Proszę czekać..

en: Plugin Support
pl: Wsparcie dla Wtyczki

en: Position
pl: Pozycja

en: Post &amp; Page URLs
pl: URL'e Postów i Stron

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Process Current Logs
pl: Przetwarzaj Aktualne Logi

en: RSS Token
pl: Token RSS

en: Redirect to
pl: Przekieruj do

en: Redirect to URL
pl: Przekieruj do URL

en: Redirect to random post
pl: Przekieruj do losowego postu

en: Redirected by
pl: Przekierowane przez

en: Redirection
pl: Przekierowanie

en: Redirection Bug Tracker
pl: Bug Tracker Wtyczki

en: Redirection Documentation
pl: Dokumentacja wtyczki Przekierowania

en: Redirection FAQ
pl: FAQ Wtyczki

en: Redirection Help
pl: Przekierowania - Pomoc

en: Redirection Log
pl: Log Przekierowania

en: Redirection Support
pl: Wsparcie Wtyczki

en: Redirection Support Forum
pl: Forum Wsparcia Wtyczki

en: Redirection data has been deleted and the plugin disabled
pl: Dane przekierowań zostały skasowane, a wtyczka wyłączona

en: Redirection is free to use - life is wonderful and lovely!  However, it has required a great deal of time and effort to develop and if it has been useful you can help support this development by <strong>making a small donation</strong>.
pl: Redirection jest bezpłatną wtyczką - życie jest piękne!  Jednakże, jej napisanie udoskonalanie pochłonęło bardzo wiele czasu i energii więc jeśli jest dla Ciebie użyteczna możesz wesprzeć jej rozwój <strong>przekazując niewielką darowiznę</strong>.

en: Redirections
pl: Przekierowania

en: Redirections for group
pl: Przekierowania dla grup

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Referrer
pl: Odsyłacz

en: Regex
pl: Wyraż.reg.

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Reset Hits
pl: Resetuj Kliknięcia

en: Save
pl: Zapisz

en: Search
pl: Szukaj

en: Select All
pl: Zaznacz Wszystko

en: Selecting this option will delete all redirections, all logs, and any options associated with the Redirection plugin.  Make sure this is what you want to do.
pl: Ta opcja spowoduje usunięcie wszystkich przekierowań, logów i wszelkich opcji dotyczących wtyczki Przekierowania. Upewnij się czy na pewno chcesz to zrobić, zanim klikniesz.

en: Server default
pl: Domyślne dla serwera

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show errors
pl: Pokaż błędy

en: Site URL
pl: URL Strony

en: Sorry, but your redirection was not created
pl: Przepraszamy, przekierowanie nie zostało utworzone

en: Source URL
pl: Źródłowy URL

en: Strip Index
pl: Usuwaj Index

en: Strip WWW
pl: Usuwaj WWW

en: Strip WWW (%s)
pl: Usuwaj WWW (%s)

en: Strip index files (html,php)
pl: Usuwaj nazwę pliku index (html,php)

en: Strip index files (html,php,asp)
pl: Usuwaj nazwę pliku index (html,php,asp)

en: Strip index.php
pl: Usuwaj index.php

en: Support
pl: Wsparcie

en: Target URL
pl: Docelowy URL

en: The target URL will be chosen from one of the following URLs, depending if the user is logged in or out.  Leaving a URL blank means that the user is not redirected.
pl: Adres docelowy zostanie wybrany z jednego z następujących adresów i będzie zależeć od tego czy użytkownik jest zalogowany czy nie. Nie wpisanie żadnego adresu będzie oznaczać brak przekierowania.

en: The visitor will be redirected from the source URL if the referrer matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected.
pl: Odwiedzający zostanie przekierowany, jeśli przybywa z określonego odsyłacza. Możesz określić <em>dopasowany</em> URL docelowy na który użytkownik zostanie przekierowany jeśli przybywa z określonego odsyłacza, oraz adres na który zostanie przekierowany jeśli przybywa z innego niż określony. Nie wpisanie żadnego adresu będzie oznaczać brak przekierowania.

en: The visitor will be redirected from the source URL if the user agent matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected. <strong>All matches are performed as regular expressions</strong>.
pl: Odwiedzający zostanie przekierowany, jeśli używa określonej przeglądarki. Możesz określić <em>dopasowany</em> URL docelowy na który użytkownik zostanie przekierowany jeśli  korzysta z konkretnej przeglądarki, oraz adres na który zostanie przekierowany jeśli używa innej niż określona. Nie wpisanie żadnego adresu będzie oznaczać brak przekierowania.  <strong>Wszystkie dopasowania są interpretowane jako wyrażenia regularne</strong>.

en: There are no logs to display!
pl: Nie ma logów do wyświetlenia!

en: These actions will affect all currently available logs (i.e. your search phrase will restrict the log items).
pl: To działanie obejmie wszystkie aktualnie dostępne logi (wpisując frazę w pole wyszukiwania możesz ograniczyć ilość usuwanych pozycji)

en: This will act as an incentive for me to carry on developing, providing countless hours of support, and including new features and suggestions. You get some useful software and I get to carry on making it.  Everybody wins.
pl: To motywuje mnie do dalszego rozwoju, nieustannego udzielania wsparcia technicznego, wprowadzania nowych opcji i uwzględniania waszych sugestii. Ty otrzymujesz użyteczne oprogramowanie a ja mogę zajmować się jego tworzeniem. Wszyscy na tym zyskują.

en: This will be used to auto-generate a URL if no URL is given.  You can use the special tags $dec$ or $hex$ to have a unique ID inserted (either decimal or hex)
pl: Ta opcja generuje automatycznie adres URL, jeśli żaden nie został wpisany.

en: Time Limit
pl: Limit Czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Tracked
pl: Śledzony

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Type
pl: Typ

en: URL Monitoring
pl: Monitorowanie URL'i

en: URL and login status
pl: URL i status użytkownika

en: URL and referrer
pl: URL i odsyłacz

en: URL and user agent
pl: URL i klient użytkownika

en: URL only
pl: Tylko URL

en: Uncheck one or both of these to turn off logging and reduce database load if your redirected URLs are hit very frequently, and/or your site is very busy and pages are often not found.
pl: Odznaczenie jednej lub obu opcji zmniejszy obciążenie bazy danych w przypadku kiedy Twoje przekierowane adresy URL są często klikane i/lub kiedy na stronie panuje duży ruch i często jest zwracany błąd 404.

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Upload
pl: Prześlij

en: User Agent
pl: Klient Użytkownika

en: View as
pl: Podejrzyj jako

en: Whether to track 'hits' to items
pl: Czy śledzić kliknięcia poszcz. pozycji

en: WordPress is installed in: <code>%s</code>
pl: WordPress jest zainstalowany w: <code>%s</code>

en: XML importing is only available with PHP5 - you have PHP4.
pl: Import XML jest dostępny tylko dla PHP5 - aktualnie używasz PHP4.

en: You can have Redirection detect changes in URLs and have an automatic redirection created in a specific group.
pl: Możesz ustawić aby Wtyczka wykrywała zmiany w adresach URL i tworzyła automatyczne przekierowania w wybranej grupie.

en: You have no groups in this module.
pl: Nie istnieją grupy w tym module.

en: You have no modules defined yet
pl: Nie zdefiniowano jeszcze żadnego modułu

en: You have no redirections.
pl: Nie ma przekierowań.

en: Your group was added successfully
pl: Grupa została pomyślnie dodana

en: Your logs have been deleted
pl: Logi zostały skasowane

en: Your module was not created - did you provide a name?
pl: Moduł nie został utworzony - czy wprowadziłeś swoją nazwę?

en: Your module was successfully created
pl: Moduł został pomyślnie utworzony

en: Your options were updated
pl: Twoje ustawienia zostały zaktualizowane

en: Your redirection has been added.
pl: Przekierowanie zostało dodane.

en: days (enter 0 for no expiry)
pl: dni (wpisz 0 aby nie traciły ważności)

en: delete
pl: usuń

en: disabled
pl: zablokowane

en: edit
pl: edytuj

en: edit group
pl: edytuj grupę

en: for
pl: dla

en: force WWW
pl: wymuszaj WWW

en: go
pl: potwierdź

en: log 404 Not Found requests
pl: loguj komunikaty 404 (nie znaleziono)

en: log redirected requests
pl: loguj przekierowane wywołania

en: memory limit at %dMB
pl: limit pamięci w %dMB

en: no errors
pl: brak błędów

en: optional
pl: opcjonalnie

en: re-order
pl: reorganizuj

en: save order
pl: zapisz kolejność

en: show errors
pl: pokaż błędy

en: strip WWW
pl: usuwaj WWW

en: strip index
pl: usuwaj index

en: time limit at %ss
pl: limit czasu w %ss

en: time limit set as long as possible
pl: limit czasu ustawiony na najdłużej jak to możliwe
